O CHAPPE

CHAPPE je módní značka, zabývající se navrhováním, tvorbou a prodejem nadčasového oblečení s důrazem na kvalitu materiálu a zpracování.

Za značkou stojí dvě ženy. Pavla, pro kterou byla po více jak 20 let druhým domovem Paříž a která touží přinést trochu francouzského šarmu českým ženám a probudit v nich jejich zdravé sebevědomí. Petra, která si, jako bývalá bankéřka, přeje zbořit zažitá dogmata korporátního dresscodu a dokázat, že oblečení nemusí ženu svazovat a přesto být pohodlné a šik.

"Chceme ženám přinést sebevědomí do jejich šatníků a hlavně do nich samotných.”

Základní myšlenkou značky je změnit předsudky o pohodlné módě, která může jít ruku v ruce s elegancí a krásou a naučit ženy oblékat se ne pro konkrétní příležitost, ale pro sebe, pro svůj dobrý pocit. A trochu i proto, že nikdy nevíte, kde jaká příležitost čeká.

Jednoduché, propracované střihy, kvalitní materiály, neutrální zemité tóny, …to jsou pilíře, na kterých v CHAPPE stavíme. Všechny kousky naší lněné kolekce jsou vzájemně snadno kombinovatelné a je jen na vás, jakými prvky je dotvoříte a jak je budete nosit, hlavně, když to bude odrážet vaši osobnost. 

Vypadat elegantně, cítit se uvolněně a tím pádem sebevědomě, to je poselství, které chceme předávat ženám kolem sebe.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz